top of page

Kuzey Ay Düğümü Balık Güney Ay düğümü Başak

‘’Düzenim bozulur, hayatımın altı üstüne gelir diye endişe etme. Nereden bilebilirsin hayatın altının üstünden daha iyi olmayacağını?’’

Bu aksta doğan kişiler, genellikle kaynakları yönetmede gelişmiş beceriler ve kapasitelerle dünyaya gelirler. Balık kuzey ay düğümü Başak güney ay düğümü olan kişilerin çok eleştirel iç seslere sahip olurlar. Kuzey ay düğümü Balık özellikle kendine karşı çok katı davranır ve kendini eleştirir.

Balık kuzey ay düğümü için klasik tanımlamalar titizlik, aşırı duyarlılık ve sağduyu ile ilgilidir.

Yaşam yolu Balık burcundaki kuzey ay düğümünden etkilenen birey, bu dünyaya var olan bir düzeni bozmak ve yeni bir düzene yer açmak için gelecektir. Bu bireyin öğretileri, ilerlemenin ve insan mutluluğunun bir dizi düzenli değişiklikle elde edildiği ilkesine dayanmaktadır.

Yaşam koşullarını uyarlamak ve iyileştirmekle ilgilenecek ve insanlığın ulaşmayı arzuladığı gelecek dünya vizyonuna sahip olacaktır. Bu kuzey düğüm kişiliği, doğal olarak öğretmenler, şifacılar, liderler, sanatçılar, mazlumun destekçileri ve ortak refahı geliştirmek için çalışan herkesle çalışmaya doğru çekilir. Başkalarının haklarını savunur, ancak bunu genellikle kişisel olarak dâhil olmaktan ziyade destekleyici amaçlarla sınırlar.

Balık'taki kuzey ay düğümü, yaşam amacınızın uzun vadeli olduğu kadar kısa ömürlü projeleri de içerdiğini ve muhtemelen insanlığın gelişimine yönelik çalışmalara dayanacağını gösterir. Kuzey düğüm yerleşimlerinin en şefkatlisi olarak, bağımsız bir ruh ve diğerlerine inanç sistemleri konusunda yardım etme yeteneği size rehberlik ediyor.

Balıktaki kuzey düğüm, sahip olabileceğimiz en hassas yerleşimlerden biridir. Barışı nasıl aradığımızı ve maneviyatı hayatımıza nasıl getirdiğimizi gösterir. Balık kuzey ay düğümü kişileri, kendileri hakkında derin bir anlayış geliştirmek için çalışacaklar ve başkalarına barışa nasıl ulaşılacağını göstermek isteyen sıcak ve sevecen öğretmenlerdir.

Kendi kalplerine ve zihinlerine getirmeye çalıştıkları huzuru bozabilecek dürtüleri bastırmaya çalışırlar. Bütünlük, uyum, şifa, şefkat ve yaratıcılık isterler. Sanatı ve müziği severler ve birçoğu bir şekilde müzikal veya sanatsal olarak yeteneklidir. Balık burcundaki Kuzey Düğüm, ruhsal bir şifacı olmak için doğduğunuzu gösterir.

Kuzey Düğüm, farkındalık yerinizi temsil eder. Güney Düğüm, etki yerinizi temsil eder. Astrolojik doğum haritasına göre, Kuzey Düğümleri Balık'ta olan insanlar, çok yaratıcı ve ruhsal insanlardır, gerçekte olmaktansa hayal dünyasında olmayı tercih ederler. Diğer insanların duygularına karşı güçlü bir empatileri vardır ve diğerlerinin ne hissedip ne düşündüklerine dair psişik sezgileri vardır.

Başak güney ay Düğümü, Balık'taki kuzey ay düğümünün rüyaları ve iç savaşlarıyla baş etmenin birçok yoluna sahiptir. Bu yerleşime sahip kişiler her zaman kalplerinin ne istediğine odaklanmalıdır.

Güney ay düğümü Başak, kuzey a düğümü Ballık kişileri, nereye giderlerse gitsinler her zaman disiplin getirme görevindedir. Bunun da ötesinde, her zaman hata yapmamak için endişelenirler.

Beklentileri ve hayalleri karşılandığında asıl sorunları ortaya çıkabilir. Bu insanların o kadar yüksek idealleri var ki, onları kolaylıkla karşılamaları imkânsız.

Baskı altında hissederek, her zaman endişeli olabilirler. Bu nedenle, endişelerinden kaynaklı sağlık sorunları yaşayabilirler.

Bu insanlar rutin içinde kaybolabilirler ve mikro yönetimde mükemmeldirler, yani her küçük şey hakkında takıntılı hale gelebilirler. Özlemleri ne olursa olsun, gardlarını düşürmeleri ve dünyaya en yüksek zirvelerden bakmaları yeterlidir.

Balık burcunda Kuzey Düğümü olanlar, ruhsal yönlerini bulmaya ihtiyaç duyarlar. Sanki bu dünyanın ötesindenler, kendilerini adamışlar ve tüm ruhları ile kucaklamaları gereken çok zengin bir hayal gücüne sahipler. Tüm bunları yapmak istiyorlarsa, uyguladıkları ve onları engelleyen tüm olumsuz davranışları bırakmaları gerekir.

Güney ay düğümü Başak burcunda olan kişiler kendilerine karşı çok sert davrandıklarında hata yapabilirler. Mutsuzluklarını ifade etmeseler bile arka planda yargılayabilirler.

Onların yargılayıcı yolları, güney düğümün bundan önceki hayatlarından yanlarında getirdiklerini göstermesi gerçeğiyle ilgilidir.

Güney Düğüm Başakları, bahsedilen bu zaman diliminde büyük olasılıkla başkaları için hizmetkârlardı. Öyle ya da böyle yapmaları gereken şeye odaklandılar.

Bunun da ötesinde, işe kafayı takmış olabilirler ve tüm çabalarını bir şeye odaklarken zamanın farkında olmayabilirler.

Bu yaşam boyunca, Kuzey Düğümü Balık burcunda olan insanlar rahatlama, o kadar mükemmel olmama ve kalplerinden geçenleri yapma şansı verebilir.

Bu insanların ruhlarının amacı, merhamet ve hayal güçlerinin sınırlarını aşmaktır. Psişenin en derin konularını ve bilinçaltının kendini nasıl gösterdiğini keşfetmeleri gerekiyor.

Bundan da öte, koşulsuz sevildiklerini bilmeleri gerekir. Kuzey Düğümü Balık burcunda olan kişiler, hayatı bir mücadele olarak görmemeli ve zevkin onlara sadece iyi şeyler getirdiği konusunda hemfikir olmalıdırlar.

Ayrıca yaratıcı zihinlerini kullanmalı, beden, kalp, ruh ve zihinlerinin uyum içinde çalışmasına izin vermelidirler. Bu insanlar kendilerine karşı nazik olmalıdır.

En önemlisi de kaygı ve endişe olmamalı, ilahi plana güvenmeli, akışta olmayı kabullenmeliler.


Balık Kuzey Ay Düğümünün Geliştireceği Nitelikler;

· Yargılayıcı olmamak

· Şefkat

· Ruhsal yola odaklanmak

· Olumlu sonuçlara güvenmek

· Meditasyon ve iç gözlem yoluyla zihni özgürleştirmek


Balık Kuzey ay Düğümünün Geride Bırakacağı Eğilimler;

· Aşırı analiz etmek

· Aşırı endişe tepkileri

· Saplantılı kaygı

· Bay ya da bayan kusursuz olmak

· Hata bulmak, başkalarını haksız çıkarmak.

Yaşam yolunuzda, ilhamlarınızı bulmanız ve Balık burcunun sonsuz şifa ve şefkat denizinde bir Balık gibi uyumlu ve akışta yüzmeniz dileğiyle şifa olsun.

Sevgiler G.


48 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Yazı: Blog2_Post
bottom of page