top of page

Mars İkizler Burcunda

‘’Beyinlerimiz savaşsın isterdim ama görüyorum ki siz silahsızsınız bayım...’’

Merhaba arkadaşlar zorlayıcı bir Boğa transitinden sonra Mars artık İkizler burcunda, normalde bir burçta kalma süresi 45 gündür. Ama Mars İkizler transiti retro hareketiyle beraber yaklaşık 7 ay sürecek yani 2022 yılını Mars ikizler transitiyle bitirip, 2023 yılını yine aynı transitle karşılayacağız.

Biliyorsunuz ki Mars hayat enerjimizdir, bize güç veren motivasyonumuzdur, hayatta kalma arzumuz, savaşma gücümüzdür. Mars bir burca girdiğinde dürtümüz, olaylara verdiğimiz tepki, bir şeyin peşinden gitme arzumuz değişir.

Peki, nedir bu Mars İkizler?

İkizler, tamamen iletişim ve bağlantı ile ilgili bir burçtur. Zekidir ve zeki Merkür tarafından yönetilen bu burç her zaman sorular sorar ve her türlü farklı konu hakkında daha fazla şey öğrenmeye çalışır.

Coşku ve enerji gezegeni olan Mars , gücünün İkizler aleminde arttığını hissettirecek. . Bunun nedeni, Mars'ın ateşli bir gezegen olması ve ne zaman bir Hava burcunda yükselse daha parlak yanabilmesidir. Mars İkizler'deyken, bu burcun yönettiği her şey bir ateş gücü akışı görecek: iletişim, seyahat, teknoloji, eğitim, öğrenme, sözleşmeler ve günlük rutinler ve işler.

Olumlu tarafı, hayatın hızı arttıkça, tüm bu çabalara heyecan getirecektir. Toplu olarak kendimizi, fikirlerimizi ve bakış açılarımızı ifade etmeye istekli olacağız. Bununla birlikte, dinlemek yerine sadece kendi bakış açımızla ve başkaları hakkında konuşmakla ilgilenebiliriz. Ayrıca, İkizler çok dağınık olabileceğinden, her şey ve herkes hakkında biraz bilgi edinmek istediği ve dünyayı merak ettiği için, odak noktamızın her yerde olduğunu ve iyi konsantre olamadığımızı hissedebiliriz.

Heyecan verici doğalarımız hızlanacak, ancak daha uçarı olabiliriz - hızlı bir şekilde geri dönmeden veya başkalarının fikrine düşünmeden her şeyde söz sahibi olmak isteyebiliriz. İkizler zihnimizi, sözlerimizi ve mesajlarımızı yönettiği için, başkaları tarafından en ufak bir meydan okuma hissettiğimizde bir fikir savaşına girebiliriz ki Mars ikizler düşüncelerde fikirlerde hareket etme ve savaşma dürtüsünü fazlaca verir.

Mars İkizler'de çalışmalarımıza hız kazandırmak için güçlü bir dürtü verir. Ancak Mars'ın İkizler burcunda olması bizi takip edebileceğimizden daha fazla bilgi tüketmeye teşvik edeceğinden, dedikoduların yaygınlaşmasına da zemin hazırlayacaktır. Yanlış iletişim, özellikle belirli ayrıntılar bağlam dışına çıkarılırsa, olumsuz söylentilere yol açabilir. Söylediklerimizin çok uzaklara gitme gücü var, bu yüzden ne demek istediğimizden ve ne söylediğimizden emin olmalıyız.

Mars İkizler transitiyle beraber İkizler-Yay tutulmaları tetik alacak, özellikle 2021 yılında yaşadığınız durumlarla ilgili gelişme, sonlanma, sonuç alma durumlarını aldığımız etkiye göre yaşayacağız.

2020 yılının 14 Mayıs ve 26 Haziran tarihleri arasında bir Venüs retrosu yaşadık o döngüde neler yaşadınız bir düşünün, sonra 4 Mart 2021- 23 Nisan 2021 tarihleri arasında neler yaşamıştınız? Şimdi bu tarihlerde yaşadığımız durumlar, gelişmeler neyse onlarla ilgili durumlar, bitişler, ilerlemeler ya da zorlanmalar aldığımız etkiye, yaptığımız seçimlere, verdiğimiz emeklerimiz doğrultusunda bu Mars transitiyle beraber sonuçlanma, bitiş, ilerleme, hak ediş durumlarını yaşayacağız.

Mars retrosu 13 Ekim 2022- 12 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek, onu retro sürecine yakın kaleme almak istiyorum.

İkizler, Yay, Balık ve Başak’lar için zorlayıcı, harekete geçirici, hayatlarında gözle görülür değişikliklerin olduğu bir transit olacaktır.

Koç, Aslan, Terazi ve Kova burçları için daha destekleyici, kolaylık sağlayıcı, zorlanmalar olsa bile daha kolay atlatabilecekleri bir transit.

Değişkenlerde olan transitler şartların değişmesi ile de ilgilidir ve değişken enerjisi olan şartlara uyum sağlamayı çok iyi bilir.

Değişen şartlarınıza uyum sağlayabildiğiniz ve mutlu olacağınız bir transit olması dileğiyle…

Sevgiler G.


Koç Burcu; 3. evinizde olacak olan bu transit, kısa yolculuklar, iletişim, haberleşme, eğitim, yabancı dil, kardeşler, yakın çevre ile ilgili ilişkilerinizi gündeminize getirecektir. Ayrıca, fikirleriniz hakkında heyecanlanacağınız çok uzun bir döneme hazır olun. Mars iletişim evinizdeyken yazma, konuşma veya entelektüel çaba üzerinde çalışıyor olacaksınız.

Boğa Burcu: 2. evinizde olacak olan bu transit gündeminize gelirlerinizi, yeteneklerinizle kazandığınız kaynaklarınızı, öz değerinizi gündeminize getirebilir. Gelir gider dengesine dikkat etmeniz gerekebilir. Bir yandan iyi kazanırken diğer yandan fazla harcama yapabilirsiniz. Özellikle ticaret, sosyal medya üzerinden yapılan işler, her türlü teknolojik işlerle ilgili destekler alabilirsiniz.

İkizler Burcu: Önümüzdeki uzun süre boyunca Mars, burcunuzu tabir yerindeyse ateşleyecek. Bu, sizi kişisel ve profesyonel olarak her şekilde liderlik etmeye teşvik edecektir. Kendinizi ortaya koyma, görüntünüzde, personanız da değişiklik yapma dürtüsü hissedebilirsiniz. Özellikle iletişimde kendinizi gösterme dürtüsü oldukça fazla olabilir.

Yengeç Burcu: 12 . evinizden aldığınız bu transit bilinç altınızı harekete geçirebilir. Zihniniz çok aktif hala gelebilir. Biraz burada kendinizle savaşırsınız, karanlıkla aydınlığın savaşı gibi bilinç ve bilinçdışının savaşı. Perde arkasındaki projeler üzerinde çalışmakla oldukça meşgul olabilirsiniz. Aslında, kendinizi geliştirmeye derinden yatırım yapabilirsiniz.

Aslan Burcu: 11. evinizde meydana gelen bu transitle beraber sosyal çevreniz çok aktif hale gelebilir. Açıkçası zorlu bir 2022’de neşelenmek için sizi destekliyor. Mars sosyal hayatınızı hareketlendirirken, birçok arkadaşınızla kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni ortamlara girmek, yeni kişilerle tanışmak size iyi gelecektir. sosyal medya aracılığıyla yeni kişilerle tanışabilirsiniz ya da teknoloji ile ilgili bir işiniz varsa oldukça desteklenebilirsiniz. Sadece burada çok hızlı olmayın.

Başak Burcu: Mesleki meseleler, önümüzdeki aylarda tüm dikkatinizin odaklandığı yer olacak . Mars kariyerinizi ateşlerken, tacınızın mücevheri olabilecek büyük projeler başlatmak için çalışıyor olacaksınız. Herhangi bir nedenle kariyerinizden memnun değilseniz, bu zamanı yeni bir yol stratejisi belirlemek veya daha iyi bir iş bulmak için kullanabilirsiniz. Burada zorlanmalar yaşayabilir ya da kısıtlandığınızı engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Sadece kariyer hayatınızı savaş meydanı gibi görmediğinize emin olun.

Terazi Burcu: Sizlerin 9. evinde gerçekleşecek olan bu transit, rutininizi değiştirmek ve konfor alanınızın dışına çıkmak için istekli hissedebilirsiniz. Mars, İkizler burcunda çok uzun zaman geçirecek ve sizi yeni ufuklar aramak için içsel motivasyon verecek. Önümüzdeki aylarda, uzun mesafeli seyahatlere veya uluslararası durumlara odaklanabilirsiniz. Akademik veya manevi olarak çaba içine girebilirsiniz. Son olarak, yayıncılık veya medya ya da yabancı dil gibi konularla ilgileniyorsanız, bu konularla ilgili destekleneceksiniz.

Akrep Burcu: Mars kendini rahat ifade edebildiği bir evde, önümüzdeki aylarda büyük kazançlar veya kayıplarla ilgili durumlar içinde kendinizi bulabilirsiniz. Yatırımlara çok fazla yatırım yaptığınızı veya arzu ettiğiniz bir şeye çok fazla finansman sağladığınızı görebilir. Para durumunuza dikkat edin. Aşırı harcamalardan kaçının.

Yay Burcu: Ortaklıklar, ikili ilişkiler, önünüzdeki uzun aylarda en büyük önceliğiniz olacak. İlişkileriniz oldukça hareketlenecek, ciddi planlar yapmak, taşınmak, nişanlanmak ve hatta evlenmek gibi bir sonraki adımı atmak isteyebilirsiniz. Ya da ayrılık, boşanma, ortaklık bitirme gibi durumları yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Her zamankinden daha meşgul olacaksın çünkü sizin 6. evinizde bu transit gerçekleşecek. Mars, günlük rutininizi, çalışma hayatınızı, iş ortamınızı hareketlendirecek. Bu, birçok sorumluluğun ve projenin masanızdan kalkacağı ve birçok iş arkadaşınız veya müşterinizle işbirliği yapabileceğiniz bir zamandır. İşinizden memnun değilseniz, başka bir işe başvurmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin özellikle sağlık evinizde olacak olan bu transit sağlığınızı bozabilir ya da evcil hayvanınız varsa onlarla ilgili bir durumu açığa çıkarabilir. Ama metabolizmanızı hareketlendireceğinden diyet ve spor için bu transiti kullanabilirsiniz.

Kova Burcu: 5. evinizde olacak olan bu transit aşk hayatınızı, hayattan aldığınız zevkleri, hobilerinizi, çocuklarınızla olan iletişiminizi destekliyor. Aslında 2022’de oldukça zorlanırken hayattan alamadığınız keyfi alabilmeniz adına, az da olsa size nefes aldıracak. Bol bol sosyalleşin, hobilerinize vakit ayırın, yaratıcılığınızı kullanın.

Balık Burcu: Aileniz, eviniz ve ev hayatınız için büyük değişimler geliyor, Mars 4. evinize enerji verirken, yenilemekle, yeniden dekore etmekle ve hatta hareket etmekle çok meşgul olabilirsiniz. Çok fazla koşuşturma olacağı kesin, bu yüzden çevrenizle sürtüşme yaşamanıza neden olmaya başlarsa, sakin kalmaya çalışın.

41 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
Yazı: Blog2_Post
bottom of page