top of page

Venüs Oğlak Burcunda

Güncelleme tarihi: 15 Ara 2021


''Doruğa çıkacak ne varsa dipten başlar. Publilius Syrus''

Oğlak burcunu tanımlayan en güzel sözlerden biridir aslında Oğlak burcunu Satürn yönetir. Ve Satürn Karmanın Lordu olarak tabir edilir. Oğlak burcu deyim yerindeyse tırmalayarak zirveye çıkar tıpkı sembolü oğlak gibi inatçıdır, sabırlıdır ve en önemlisi disiplinlidir.

Venüs Oğlak burcuna girdiğinde pekte rahat edemez aslında çünkü Venüs güzellik, estetik, para kazanma şeklimiz, isteklerimiz, hazlarımız, sevme şeklimiz, tatlarımız, yediğimiz içtiğimiz her şeyle ilgilidir.

Böyle haz odaklı bir gezegen Oğlak burcuna girdiğinde biraz soğuk duş etkisi yaratabiliyor. Çünkü Oğlak zirveye oynar her daim disiplinli olmalısın, planlı olmalısın ve çok çalışmalısın ve bunu ciddiyetle yapmalısın der. Ama bu Venüs'ün pekte sevmediği bir konumdur. Çünkü o isteklerinin peşinden gitmek isterken Oğlak ona otur şimdi değil yapman gereken bir sürü şey var belki daha sonra der.

Venüs Oğlak burcunun ana teması bağlılık, ciddi ilişkiler Venüs Oğlak burcunun konusudur. Oğlak burcundaki Venüs daha ciddi ilişkilerle ilgilenmenizi sağlayacak belki ilişkilerinizde para biraz daha ön plana çıkacak. Venüs'ün Oğlak burcundaki seyahati süresinde ilişkilerimizde daha ciddi, temkinli ve daha fazla parayı konuştuğumuz bir dönem olabilir. Bu süreç Venüs retrosuyla beraber 6 Mart 2022'de Venüs'ün Kova burcuna geçmesine kadar sürecek.

Venüs retrosu. Evet, Venüs'ün Oğlak burcunda bu kadar uzun süre kalmasının nedeni, 19 Aralık'tan 29 Ocak'a kadar yoğun bir gerilemeye girmesi ve tüm bunlar, aşk hayatımızın normalden biraz daha kaotik olabileceği anlamına geliyor. Aslında, gezegen 17 Kasım'da gölge etkisine girecek, 19 Aralık'ta tamamen geri gidecek, ardından 1 Mart'a kadar gerileme sonrası gölge döneminde oyalanacak.

Oğlak burcu güçlü ve hırslı bir burçtur. Ve önümüzdeki Venüs Oğlak sürecinde Oğlak disiplinini, inatçılığını istediğimiz bir konuda uzmanlaşmak için kullanabiliriz : )

Bu süreçte Oğlak disiplini ve Venüs güzelliği sizinle olsun.

Sevgiler G.37 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires

Noté 0 étoile sur 5.
Pas encore de note

Ajouter une note
Yazı: Blog2_Post
bottom of page